Sekso reikmenų parduotuvės Kaune

Sekso prekės visgi nėra savo prieinamumu ir pirkėjų auditorija plaukų šampūnui prilygstančios prekės. Jas perka žmonės, turintys atviresnį ir liberalesnį seksualumo suvokimą. Kadaise sekso reikmenys buvo visiškas tabu, dar anksčiau jie paprasčiausiai neegzistavo, kadangi tai kirtosi su moralės normomis. Daug kam kertasi ir šiandien, tiesiog besikeičiantys laikai, įvairiausi socialiniai judėjimai, feminisčių veikla, išlaisvėjusios seksualinių mažumų gyvenimo sąlygas paskatino žmones norom nenorom kažkiek išlaisvinti ir savo požiūrį. Kas ir toliau  gyvena vadovaudamasis rimtomis moralinėmis nuostatomis,ypač turint omenyje katalikiškąsias, to nevilioja nei sekso žaisliukai, nei, pavyzdžiui, porno žiūrėjimas. Tačiau tie, kas po visų judėjimų suvokė, kad malonumo suteikimas sau būnant su savo partneriu arba net ir vienumoje nėra toks jau blogas dalykas, prisidėjo prie to, kad sekso prekės išpopuliarėtų.

Didžiuosiuose miestuose erotinių prekių ir sekso reikmenų parduotuvių jau seniai netrūksta.  Kadangi pasaulyje pirmosios sekso prekių parduotuvės ėmė rastis tik jau gerokai po Antrojo Pasaulinio karo, turint omenyje septintą, aštuntą dešimtmečius ir vėliau, nenuostabu, kad vos atsiradus Lietuvoje, šių daug nebuvo. Pradžioje tokio tipo parduotuvė atsirado sostinėje, vėliau Kaune ir Klaipėdoje. Šiandien mūsų šalyje sekso prekės pardavinėjamos dešimtyse parduotuvių.

Jei bandytume apžvelgti konkrečiai laikinosios sostinės parduotuves, taip pat nesutilptume į vieną eilutę. Kaune erotinėmis prekėmis prekiaujama Savanorių pr., Vytauto g., Pramonės pr., Karaliaus Mindaugo pr. Tiesa, šiose gatvėse egzistuoja po ne vieną, o po kelias parduotuves. Jos jau įsikūrusios ne kokiuose užkampiuose, tačiau prekybos centruose, visiems matomose ir prieinamose vietose. Tiesa, prieinamos šios prekės tik pilnametystės sulaukusiems asmenims. Čia galima įsigyti visko, pradedant prezervatyvais, baigiant vibratoriais ir seksualiais apatiniais. Tiesa, būtent todėl, kad labai išlaisvėjo požiūris į prekybą sekso reikmenims, atsirado didesnis privatumo ir anonimiškumo požiūris. Būtent todėl dabar įsigyti kokį sekso žaisliuką labai paprasta internetu. Belieka tik išsirinkti, užsisakyti ir per pora dienelių šis pasieks jūsų namus. Taip išvengsite smalsuolių žvilgsnių, nereikės galvoti pasiteisinimų. Sekso prekės, jei esate pilnametis, dabar labai lengvai prieinamos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *