Liemenėlės atimančios žadą

Šiuolaikiniai mokslininkai geba vis labiau nustebinti naujovėmis, kurios žengia į vis intymesnias mūsų gyvenimo vietas. Šiuolaikinės liemenėlės toli gražu nebėra paprastosios, kurių pagrindinė funkcija yra prilaikyti moteriškas grožybes. Šiuo atveju, neapsiribojama ir tik funkcija, kurios tiklas pakelti krūtinę, taigi, sukurti akiai kur kas patrauklesnį vaizdą.

Šiek tiek pasižvalgius naujovių rate galima rasti labai daug įdomių pasirinkimo variantų, kurie geba nustebinti vis labiau. Ar ištiesų moterims paprasčiausiai nebeužtenka tokio apatinio drabužio, kuris apsiribotų tik kūno dengimu? Ne. Ir su tuo sutinka ne tik mokslininkai ir vyrai, kurie yra pamišę dėl šio drabužio. Jei jau galima kažką tobulinti – pabandykime iš to išspausti tiek daug, kiek tik galima.

Liemenėlė, kuri padės suplonėti. Sakote neįmanoma? O mes sakome, kad šiais laikais galima sukurti viską ko tik užsigeidžia širdis ir šis pasiūlymas yra vienas iš jų. Microsoft sukurta liemenėlė paprasčiausiai fiksuoja jūsų valgymo įpročius ir pamačius, jog per daug mėgaujatės skanumynais paprasčiausiai jums apie tai praneša. Ir viskas toli gražu ne iš fantastikos filmo. Viskas vyksta čia ir dabar. Nors šio tipo liemenukų Lietuvos parduotuvėse dar įsigyti nepavyks, visgi, internetinėse parduotuvėse jos prieinamos daugeliui. Žinoma, kiek brangesnės nei įprastos, tačiau juk ir funkcija toli gražu ne tik tokia, prie kokios mes esame įpratę. Liemenėlė paprasčiausiai fiksuoja jūsų organizmo būsenas, vieną jų – stresą. O persivalgymas labai dažnai kyla būtent dėl šio veiksnio. Gebėdami kontroliuoti valgymo įpročius nepriaugsite svorio. Argi ne šaunu?

O čia dar nesibaigia išmaniųjų liemenėlių era. Išrasta naujoji, kuri atsisegs tik tokiu atveju, jei žmogus, kuris norės ją nuo jūsų nuimti ištiesų bus išskirtinis ir tik jūsų. Paprasčiausiai specialūs impulsai jaučia žmogaus būsena, širdies plakimo ritmą. Kai moteris jaučiasi susijaudinusi, juk jos pilve skraido drugeliai. Tuomet ir širdis pradeda plakti kur kas greičiau. Tam tikra prasme tokio tipo liemenukus galima pavadinti nekaltybės saugojimo drabužiu. Na, bent jau taip juokauja mokslininkai ir su tuo sutinka merginos, kurios jau laukia, kada šie apatiniai drabužiai bus paleisti į rinką. Manoma, jog populiarumas bus labai didelis. Ir ne tik pačių merginų tarpe. Sakoma jog labiausiai jos bus paklausios tarp tėvų, kurie norės sustabdyti jaunimo hormonų audras. Išeitis rasta. Deja, nebūtina nuimti liemenėlės, kad meilės išraiška būtų pasiekta.

Pasaulis geba vis labiau nustebinti, tad nenuostabu, jog ir liemenukai darosi vis modernesni. Jau vien šiandien galime pasigirti ne tik dydžių, formų ir stilių įvairove, tačiau ir tokiais moderniais mechanizmais, kurie fiksuoja žmogaus būseną, nesvarbu ar tai stresas ar susijaudinimas.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *