Informacija, kurią privalu žinoti apie lubrikantus

Dažniausiai lubrikantai yra pasirenkami naudojant sekso žaisliukus, mylintis analiniu būdu ar masturbuojantis. Šią informaciją žino kiekvienas, tačiau kuomet iškyla poreikis juos įsigyti – dažniausiai pasimetame pasirinkimų jūroje ir paprasčiausiai negalime įsivaizduoti, kuris sprendimas yra geresnis. Šiuo metu sekso prekės siūlo labai platų asortimentą. Platus lubrikantų pasirinkimas skiriama į tokius tipus su savo privalumais ir trūkumai:

Vandeniniai lubrikantai pats dažniausiai pasirenkamas būdas. Jie labai greitai sudrėgsta, tereikia šiek tiek vandens. Pastarieji gali būti naudojami su prezervatyvais, beje labai paprastai nusivalo. Tiesa, deja labai greitai susigeria į odą, taigi, reikalauja papildomo tepimo. Mylintis duše labai greitai nusiplauna. Kiekio gali reikėti nemažai net vienam lytiniam aktui.

Silikoniai lubrikantai yra kiek brangesni, tačiau ir jų naudojimosi laikas yra daug ilgesnis. Dažniausiai jie bekvapiai ir beskoniai. Privalumas – nepakeičia kūno pH pusiausvyros, tad oda nedžius, kas kartais nutinka su vandeniais.

Lubrikantai kurie yra su skoniais skiriami suaktyvinti savo seksualiniams žaidimams. Gali būti naudojantis visiems sekso tipams, tačiau tikrai nedažantys, tad nesijausite jokio diskomforto. Minusas, turi tam tikrų medžiagų, kurios gali pakeisti pH pusiausvyrą, tad toli gražu ne kiekvienas gali juos naudoti. Ypač tie, kurių oda yra jautri. Rekomenduojama pasiskaityti sudėtį. Taip neteks nusivilti.

Natūralūs lubrikantai tinka visų rūšių odai. Jie nekenksmingi, neišbalansuoja pH. Tuo pačiu ir tikrai neišsausins odos. Kaip ir visi kiti natūralūs produktai jų kaina yra kiek didesnė. Tačiau sumokėti daugiau tikrai verta, kadangi neverta rizikuota savo organizmu, jei netleruojate kokių nors medžiagų.

Aliejiniai lubrikantai naudojami masažams arba masturbacijai. Jie pasižymi maloniu aromatu ir lengvu slydimu.

Yra lubrikantų, kurie skirti analiniam seksui. Dažniausiai jie būna vandeniniai arba silikoniai.

Svarbiausia rasti tokius, kurie labiausiai tenkintų jūsų poreikius. Tačiau atsižvelgiant į tai, kokį platų asortimentą siūlo sekso prekių parduotuvės – tikrai pavyks rasti tobuliausią variantą. Geriausia pirkti būtent virtualiose, kadangi ten pasirinkimas kur kas platesnis, o ir kaina mažesnė. Juolab, jei jums yra nemalonu klausti, virtualioje erdvėje rasite labai daug naudingos informacijos, kuri gali pakoreguoti pasirinkimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *